Fromann Limoss 450772 MD120-02-L1-304-134 for Power Recliner Lift Chairs Motor Actuator Replacement
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
22
quantity
Product details
Category
Recliner Motor Actuator Replacement Model 450772 MD120-02-L1-304-134
  • 2 Pin Flat Round Power Transformer Connection
  • 5 Pin Hand Control Plug Connection
  • Stroke: 134 mm (5.28 inches), Min install size: 304 mm (11.97inches)